Ali Babacan Cuma Günü İnegöl’de

DEVA Partisi İlçe Teşkilatının 1. Olağan Kongresi, Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımıyla 24 Eylül Cuma günü yapılacak.

Kani Ahmet Erbay kurucu başkanlığında teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan DEVA Partisi İlçe Teşkilatı, 1. Olağan Kongresini gerçekleştirecek. Tek adaylı kongreye ise DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan katılacak.

24 Eylül Cuma günü saat 14.30’da başlayacak olan kongre, Olimpik Davet Salonunda yapılacak. Kongrede ilçe başkanlığı için tek aday kurucu başkan Kani Ahmet Erbay.

Tüm gün İnegöl’de olacak Genel Başkan Babacan’ın programı da belli oldu. İlçe binası önünde karşılanacak olan Babacan, partisinin ilçe binasının açılışını gerçekleştirecek.

Teşkilat mensuplarıyla buluşacak olan Babacan daha sonra esnaf ziyaretleri yapacak. Cuma namazı sonrası ilçe kongresine katılacak olan Genel Başkan Ali Babacan, otobüs ile ilçe turu yapacak. Ticaret ve Sanayi Odasında iş adamları ve STK’lar ile toplantıda bir araya gelecek olan Babacan, ilçedeki programlarını tamamlayarak İstanbul’a hareket edecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu