Galaxy S20’nin satışa çıkış tarihi sızdırıldı

Şimdiye kadar Galaxy S20 serisinin basın görsellerinden teknik özelliklerine kadar birçok bilgi ortaya çıktı. Aynı şekilde katlanabilir telefon Galaxy Z Flip’in de görüntüleri karşımıza çıktı. Şimdi ise sıra bu modellerin ne zaman satışa çıkacağına ve fiyatlarına geldi. Galaxy S20 satışa çıkış tarihi sızdırılan bilgiler arasında yerini aldı.

Galaxy S20 satışa çıkış tarihi ortaya çıktı

En son çıkan söylentilere göre, Galaxy Z Flip, 11 Şubat’taki tanıtımının ardından 14 Şubat’ta tüketicilerle buluşacak. Telefonun perakende satış fiyatı 1.400 dolar olarak ortaya çıktı. Ancak, bu yalnızca AT&T’ye özel fiyat olabilir. Bunu telefon satışa çıktığında göreceğiz.

Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri de 11 Şubat’taki Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtılacak. Bu modeller ise 6 Mart Cuma günü pazardaki yerini alacak. Tüm bu sızıntılar yine Max Weinbach’tan geldi.

Weinbach, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Galaxy S20 Ultra modelinin 1.300 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağını söyledi.

S20 ailesinin tüm modelleri IP68 sertifikasına sahip olacak. Bu sayede telefonların maksimum 5 metre derinliğe dayanıklı olacağını söyleyebiliriz.

Daha önce çıkan görüntülere göre, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerinin ön siparişte Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modeli ile birlikte sunulacağı iddia edilmişti.

Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Kaynak
SDN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu