İNEGÖL ABHAZ DERNEĞİ İNEGÖLSPOR’U ZİYARET ETTİ

İnegöl Abhaz Dernek Başkanı Ercan Akar ile yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İnegöl Abhaz Dernek Başkanı Ercan Akar, şunları söyledi:

“Öncelikle bizi ağırladığınız için başta Kulüp Başkanımız Münür Kanar olmak üzere siz değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Uzun zamandır kulübümüzü ziyaret etmek istiyorduk, nasip bugüneymiş. Yaşanılan ekonomik sıkıntılara rağmen İnegölspor şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyor. Biz her daim İnegölspor’un yanında ve destekçisiyiz. İnşallah sezon sonunda Play-Off oynar ve hak ettiğimiz bir üst lige çıkarız. Bizi ağırladığınız için tekrar sizlere çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar ise “Nazik ziyaretleri için Abhaz Dernek Başkanı Ercan Akar ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bizleri son derece mutlu etti. Geçmişte olduğu gibi bizler son derece zorlu bir dönemde daha göreve geldik. Bu zorlukların üstesinden de bizlere verilen destekler sayesinde geliyoruz. Bugüne kadar gerek futbolcularımız gerekse de personellerimizin alacaklarını kuruşu kuruşuna ödedik, ödemeye de devam ediyoruz. İnşallah sezon sonunda var olan borcu en aşağıya çekmiş olacağız. Ekonomik başarının yanında sportif başarılarımızda devam ediyor. Şuanda Play-Off hattı içeisindeyiz. İnşallah hafta sonu sahamızda ağırlayacağımız Zonguldakspor maçını da kazanarak, yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Ben ziyaretiniz için sizlere tekrar çok teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu