İnegöl’de bayram öncesi dezenfekte çalışmaları sürüyor İnegöl Belediyesi, kurban bayramı öncesi dezenfekte çalışmalarına hız verdi. Bayram boyunca da süreceği belirtilen genel temizlik ve dezenfekte çalışmaları kapsamında tüm şehir dezenfekte edilecek.

Pandemi sürecinde ilk günden bu yana tüm tedbirleri alarak özellikle şehirde toplu kullanım alanlarının dezenfekte edilmesi hususunda yoğun mesai harcayan İnegöl Belediyesi, kurban bayramı öncesi bu çalışmalara hız verdi. Belirli aralıklarla devam eden dezenfekte çalışmaları kapsamında tüm şehir bayrama kadar olan süreçte ve bayram sürecinde dezenfektanlarla yıkanacak.

TÜM ŞEHİR DEZENFEKTE EDİLİYOR

Genel bayram temizliği kapsamında hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, vatandaşların sıklıkla kullandıkları toplu yaşam alanları, yoğun sirkülasyon olan alanlar, sosyal donatı alanları ve parklar İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor.

İNEGÖL BAYRAMA HAZIR

Titizlikle sürdürülen dezenfekte çalışmalarıyla bayrama yönelik genel temizlik hummalı şekilde sürdürülürken, Belediye Başkanı Alper Taban genel itibariyle hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Çözüm Merkezi’nin 7/24 devrede olduğunu hatırlatan Taban, “Kurban Bayramı için atık toplama ekiplerimiz de göreve hazır. Ayrıca bayrama yönelik denetimlerimiz de devam ediyor. Bilindiği üzere her bayram öncesi şehrimizde genel temizlik çalışmaları yapıyoruz. Bu yıl pandemi sürecinden dolayı bu temizliğe dezenfekte çalışmalarını da dahil ettik. Sadece şehrin sokak ve caddeleri değil tüm kamu kurumlarımız, ortak kullanım alanlarımız ve yaşam alanlarımız dezenfekte ediliyor. Temennimiz bayramı güzel bir şekilde geçirmek” dedi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı