İnegölspor U-19 Takımına Yeni Forma Sponsoru

Aktürk Kereste, Spor Toto Bölgesel Gelişim Ligi 2.Grup’ta liderliğini sürdüren İnegölspor U-19 ekibine forma sponsoru oldu.

Futbol Şube Sorumlusu Sebahattin Ablak ile Basın Sözcüsü ve Altyapı Sorumlusu Özgür Gürbüz, U19 takımına forma sponsoru olan Aktürk Kereste Firma Sahibi Cemal Aktürk’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Basın Sözcü ve Altyapı Sorumlusu Özgür Gürbüz, “Bilindiği gibi U-19 ekibimiz grubundaki başarılı sonuçların neticesinde liderliğini sürdürüyor. U-19 ekibimizin dışındaki diğer ekiplerimizde gruplarında liderlik mücadelesi içerisinde yer alıyor. Altyapılarımız bizim için son derece önemli. Yönetim kurulu olarak neredeyse tüm maçlarımıza giderek ekiplerimizin yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Bunun neticesinde de çok şükür çok iyi sonuçlar alıyoruz. Bugünde altyapıdaki başarılarımız ödüllendirilmiş oldu. İnegölspor’umuzun eski yöneticilerinden Aktürk Kereste Firma Sahibi Cemal Aktürk ağabeyimiz, Spor Toto Bölgesel Gelişim Ligi 2.Grup’ta liderliğini sürdüren U-19 ekibimizin forma sponsorluğunu üstlendi. Biz yönetim kurulu olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Bu sponsorluk bizi manevi olarak çok mutlu etti. Cemal ağabeyimize tekrar çok teşekkür ediyoruz.”

Aktürk Kereste Firma Sahibi Cemal Aktürk ise “Uzun yıllar İnegölspor’umuza yönetici olarak hizmet verdim. Her senede firma olarak elimden geldiği kadar hem maddi hem de manevi olarak destek vermeye çalıştım. Altyapı ekiplerimizin başarısını yakinen takip ediyorum. Bu manada grubunda lider bulunan U-19 ekibimizin forma sponsoru olarak gençlerimize destek olmak istedim. İnşallah gençlerimiz gelecekte hem İnegölspor’umuza hem de Türk futboluna uzun yıllar hizmet edecek ve bizi gururlandıracak. Ben başta U-19 ekibimiz olmak üzere tüm altyapı takımlarımıza başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu