İnegölspor’da kongre günüBordo beyazlı kulübün bu akşam yapılacak genel kurulunda Adnan Kemal Aydın ve Kani Ademoğlu başkanlık için yarışacak.

Beşinci Mevsim Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu’nda saat 20.00’de başlayacak genel kurulda çoğunluk aranmayacak. Kongreye, korona virüs tedbirleri kapsamında kulüp üyeleri haricinde kimse katılamayacak. Kongrede eski yöneticiler Adnan Kemal Aydın ve Kani Ademoğlu 19’ar kişilik ylönetim kuru listeleriyle birlikte İmnegölspor’un yeni başkanı olmaya çalışacak.

3 MİLYON TL BORÇ VAR

Mevcut başkan Münür Kanar daha önce yaptığı açıklamada, “Görevi 8 milyon 750 bin lira gibi bir borçla devraldık. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız çalışmalar neticesinde 5 milyon 800 bin lira borç ödedik. Elimizden gelen gayreti de göstererek Play-Off oynattık. Gördüğüm lüzum üzerine adaylıktan çekiliyorum” demişti. Yaklaşık 3 milyon lira borcu bulunan İnegölspor’da yeni yönetim göreve seçilir seçilmez TFF 1.Lig’i hedefleyen bir takım oluşturmak için kolları sıvaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı