İTSO’dan Üyelerine Yönelik Eğitim Protokolü

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), Bahçeşehir Koleji İnegöl Kampüsü ile imzaladığı eğitim protokolü kapsamında üyelerine yönelik yeni kayıtlarda yüzde 20 indirim avantajı sağladı.

 

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) üyelerine avantaj sağlamaya yönelik gerçekleştirdiği indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. İTSO ile Bahçeşehir Koleji İnegöl Kampüsü arasında imzalanan protokol kapsamında İTSO üyelerinin, Bahçeşehir Koleji İnegöl Kampüsüne yapacakları kayıtlarda yüzde 20 indirim avantajı sağladı.

 

Protokol töreninde bir konuşma yapan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Üyelerimizin ve ailelerinin avantajlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Gün geçtikçe eğitim kalitesini artıran şehrimizde çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmelerine fayda sağlayabilmek için bu gibi eğitim protokollerimizi önemsiyoruz. Bahçeşehir Koleji İnegöl Kampüsü ile yaptığımız eğitim protokolümüzde üyelerimizin çocuklarının Bahçeşehir Koleji İnegöl Kampüsüne kayıtlarında yüzde 20 indirim avantajı sağlanacaktır. İmzalanan protokolün Odamıza, üyelerimize ve kurumumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

“DENEYİMLİ VE UZMAN EĞİTİM KADROMUZ İLE HİZMETE HAZIRIZ”

Bahçeşehir Koleji İnegöl Kampüsü Müdürü Erol Baştürk ise, “Deneyimli ve alanlarında uzman ve eğitmen ve yönetici kadromuz ile beraber yeni eğitim öğretim döneminde en verimli şekilde hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Eğitim noktasında her geçen gün çıtasını yükselten İnegöl’de çıtayı daha da yukarılara taşımak için çalışıyoruz. Kurumumuzda, öğrencilerimizin hem teknik hem de sosyal anlamda gelişim sağlayarak geleceğe daha iyi hazırlanmalarını ve dünyaya açılabilmelerini önemsiyor, bu doğrultuda eğitim programlarımızı gerçekleştiriyoruz. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığımız protokol çerçevesinde Oda üyesi ailelerin çocuklarına yapacakları kayıtlarda yüzde 20 indirim fırsatlarımız olacaktır. Tüm Oda üyelerini bu fırsatlardan faydalanmaya bekliyoruz. Protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ediyor, başta İTSO Başkanımız Yavuz Uğurdağ olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu