Vali Canbolat, Bursa Şehir Hastanesinde Açılış Öncesi İncelemelerde Bulundu

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Nilüfer İlçesi  Doğanköy mevkiinde inşaatı tamamlanan ve yakın tarihlerde açılması planlanan Bursa Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Vali Canbolat ile birlikte Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy,  İl Emniyet Müdür Vekili Cahit Şahin, Osmangazi,  Nilüfer ve Yıldırım İlçe Kaymakamları ile Belediye Başkanları, Hastane İşletme Müdürü ve   kurum müdürlerinin hazır bulunduğu inceleme öncesinde,  Bursa İl Sağlık Müdürü Özcan Akan tarafından hastane ile ilgili sunum yapıldı.

Ardından Vali Yakup Canbolat, Türkiye’nin hizmete açılacak 10. şehir hastanesi olup, bin 355 yatakla hizmet verecek olan Bursa Şehir Hastanesini  beraberindekiler ile gezip incelemelerde bulunarak;

Şehir Hastanesinin  beş yıldızlı otel konforunda olduğunu, Ülkemizin sağlık hizmetlerinde çağ atladığını belirtti ve “ Hastanenin Şehrimize kazandırılmasına öncülük eden Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere Sağlık Bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ülkemize ve Bursa’mıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu