YOL YAKINKEN BU YANLIŞTAN DÖNÜN

DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay Kültür Park içerisine yapılan kaymakamlık lojmanı için “Yol yakınken , beton dökülmemiş iken gelin bu yanlıştan vazgeçin..” ifadelerini kullandı

Kültür Park içerisinde yapılacak olan Kaymakamlık lojmanına toplumun tüm kesimlerinden tepki gelmeye devam ediyor.
Sosyal medya üzerinden vatandaşlar yapılacak lojmana tepki gösterirken DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay bu yanlıştan dönülmesi gerektiğini ifade etti.

Kani Ahmet Erbay yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

6 Haziran 2021 tarihinde inşaatın yeri belirtilmeden yapılan Kaymakamlık lojman inşaatının ihalesinin şehrimizin tek yaşam olanı olan Kültürpark içine yapılacağını inşaat kazısı başladığında öğrenmiş olduk..

Yerinde yaptığımız inceleme ile henüz temel kazısı yapılmış fakat beton dökülmemiş durumda olan şehrin bu nadide bölgesinde inşaata devam etmek büyük hata olacaktır.

Ortak akla önem verip ilçe başkanları istişare toplantısı düzenleyen sayın Başkan Alper Taban’ın bu konuda yer değişikliğine gitmesi hem kamuoyunu rahatlatacak hem de şehrimiz için faydalı bir gelişme olacaktır..

Kaymakamlık lojmanı için uygun bir yer bulunması adına sokaktaki çocuğa sorulsa dahi daha mantıklı yerler önerebileceği gerçeğini bu şehri idare edenler de dikkate almak durumundadır..

İnegöl sahipsiz değil,  sizlerin de her keyfi uygulamasını kabul ettireceğiniz kadar da muhalefetten yoksun olmadığını DEVA Partisi olarak hatırlatmak isteriz..

Kamuoyunun takdirine sunar , bu yanlıştan dönülmesini talep ederiz..

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu